مقالات | دانلود مقاله پایان نامه و پروژه

جستجوی مقالات :

کلمه ایی کلیدی برای جستجوی مقاله یا پروژه:

نکته :

در صورتي که موفق به يافتن مقاله يا پروژه مورد نظر خود نشديد، از طريق فرم تماس درخواست خود را با ذکر عنوان مقاله ثبت کنيد تا از آرشیو مقالات برايتان تهيه شود.

نحوه خرید و دانلود :

پس از یافتن مقاله یا پروژه مورد نظر، با استفاده از گزینه خرید به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شده و پس پرداخت وجه، لینک دانلود مقاله به صورت خودکار نمایان می شود.

پاورپوینت نقش حاکمیت در استقرار دولت الکترونیک

5 سال قبل ارسال شده توسط مدیر سایت , دسته : رشته اقتصاد, رشته کامپیوتر و IT

مقدمه

طرح دولت الکترونیکی در ایران به ۱۴ سال پیش می‌رسد و آن زمانی است که طرح  «توسعه کاربردی فناوری اطلاعات» یا همان «تکفا» در سال ۱۳۸۱  توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی که متولی طرح ریزی برنامه های کلان دولت است ، پایه‌گذاری شد .

هدف طرح تکفا در یک بعد توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در میان کارکنان دولت و دستیابی به دولت الکترونیکی و در بعد دیگر پرورش عموم جامعه برای استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی روزمره بود.

متولیان طرح تکفا برای دستیابی به ملزومات اجرای موفق طرح با بخش خصوصی به همکاری پرداختند و توانستند به یک سری دستاوردها در این زمینه برسند ولی این طرح همچون دیگر طرح‌ها متوقف شد.

در طول این سال‌ها برنامه‌های بسیاری برای پیاده‌سازی دولت الکترونیکی در ایران تصویب و اجرا شد ولی هنوز به درستی شاهد اجرای این طرح در سطح گسترده در کشور نیستیم و ایران تا اجرای دولت الکترونیکی فاصله ‌دارد. در این گزارش سعی خواهد شد به روند ایجاد دولت الکترونیکی و چالش‌های پیش روی آن پرداخته شود .

electronic-gov

برای پیاده سازی دولت الکترونیک در طی سالهای گذشته برنامه هایی تصویب و اجرا شده ولی هنوز به درستی شاهد اجرای این طرح در سطح گسترده در کشور نیستیم و با دولت الکترونیک فاصله ای نسبتا“ دور داریم. هرچند تاکید بالاترین مقام های  کشور برای اجرایی شدن دولت الکترونیک در سطح وزارت خانه ها در سال جاری ، تکاپویی را در بین ارگان های دولتی ایجاد کرده …

fehrest


نام فایل : پاورپوینت نقش حاکمیت در استقرار دولت الکترونیک
کد محصول : 552
فرمت فایل : Power Point
تعداد صفحات : 52
6500 تومان – خرید


شما مي توانيد از طريق فرم زير سوالات و نظرات خود را در مورد این محصول ثبت كنيد.