مقالات | دانلود مقاله پایان نامه و پروژه

جستجوی مقالات :

کلمه ایی کلیدی برای جستجوی مقاله یا پروژه:

نکته :

در صورتي که موفق به يافتن مقاله يا پروژه مورد نظر خود نشديد، از طريق فرم تماس درخواست خود را با ذکر عنوان مقاله ثبت کنيد تا از آرشیو مقالات برايتان تهيه شود.

نحوه خرید و دانلود :

پس از یافتن مقاله یا پروژه مورد نظر، با استفاده از گزینه خرید به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شده و پس پرداخت وجه، لینک دانلود مقاله به صورت خودکار نمایان می شود.

مقاله کارت های هوشمند

2 سال قبل ارسال شده توسط مدیر سایت , دسته : رشته برق و الکترونیک, رشته کامپیوتر و IT

پیش گفتار:

گسترش اینترنت و ارتباطات دیجیتال بی سیم به سرعت شیوۀ ارتباط انسانها با یکدیگر را تغییر داد . امروزه به علت اینکه جهان در حال ارتباطات هر چه بیشتر است روش تجارت از شکل رو در رو به داد و ستد online تکامل یافته که با چند عمل کلیک موس در خانه و محیط کار انجام می گیرد . ظهور تجارت الکترونیک نه تنها باعث بروز تجارت و داد و ستد جدید شده بلکه یک فرصت بزرگ برای صنعت به وجود آورده تا دسترسی به مشتریان و معرفی خدمات جدید را داشته باشند .

موفقیت فروشگاههای تجارت الکترونیک متکی بر اعتمادی است که این فروشگاهها طی سالها تجارت و داد و ستد رو در رو به دست آورده اند . همچنین علت دیگر موفقیت آنها در تکنولوژی ساده ایست که برای خریداران به وجود آورده اند . امنیت و قابلیت حمل کارتهای هوشمند استفادۀ ساده و راحت و قابل اعتماد بودن و بی خطری این کارتها را تضمین می کند .

 

چکیده:

دنیای کامپیوتر روز به روز در حال پیشرفت است و همه روزه تکنولوژی جدید با حجم و قیمت کمتری نسبت به تکنولوژی های پیشین توسط شرکتهای مختلف ارائه می شود . آنچه در ادامه ارائه شده است نمونه ای از تکنولوژی نو با حجم کم ولی با امکانات بسیار و پر کار برد کارت های هوشمند می باشد . در این پروژه ابتدا به معرفی سخت افزار و امکانات کارت های هوشمند ، همچنین نحوۀ ارتباط و پروتکل های ارتباطی بین کارت و کارت خوان و بسته نرم افزاری شامل مشخصات ماشین مای تعبیه شده برای این سخت افزارها می پردازیم و سپس به اصل موضوع پروژه که ایجاد یک سیستم ذخیره و بازیابی اطلاعات در قالب رکودهای اطلاعاتی روی محیط کارتهای هوشمند جارا است پرداخته شده است . در این پروژه هدف بر این است که رکوردهای اطلاعاتی با تنوع تایپ در فیلدهای آن در محیط کارتهای هوشمند جادا قبل ذخیره و بازیابی باشد .

 


نام فایل : مقاله کارت های هوشمند
کد محصول : 4289
فرمت فایل : Word
تعداد صفحات : 16
4500 تومان – خرید


کلمات کلیدی :

شما مي توانيد از طريق فرم زير سوالات و نظرات خود را در مورد این محصول ثبت كنيد.