مقاله کارت های هوشمند

پیش گفتار:

گسترش اینترنت و ارتباطات دیجیتال بی سیم به سرعت شیوۀ ارتباط انسانها با یکدیگر را تغییر داد . امروزه به علت اینکه جهان در حال ارتباطات هر چه بیشتر است روش تجارت از شکل رو در رو به داد و ستد online تکامل یافته که با چند عمل کلیک موس در خانه و محیط کار انجام می گیرد . ظهور تجارت الکترونیک نه تنها باعث بروز تجارت و داد و ستد جدید شده بلکه یک فرصت بزرگ برای صنعت به وجود آورده تا دسترسی به مشتریان و معرفی خدمات جدید را داشته باشند .

موفقیت فروشگاههای تجارت الکترونیک متکی بر اعتمادی است که این فروشگاهها طی سالها تجارت و داد و ستد رو در رو به دست آورده اند . همچنین علت دیگر موفقیت آنها در تکنولوژی ساده ایست که برای خریداران به وجود آورده اند . امنیت و قابلیت حمل کارتهای هوشمند استفادۀ ساده و راحت و قابل اعتماد بودن و بی خطری این کارتها را تضمین می کند .

 

چکیده:

دنیای کامپیوتر روز به روز در حال پیشرفت است و همه روزه تکنولوژی جدید با حجم و قیمت کمتری نسبت به تکنولوژی های پیشین توسط شرکتهای مختلف ارائه می شود . آنچه در ادامه ارائه شده است نمونه ای از تکنولوژی نو با حجم کم ولی با امکانات بسیار و پر کار برد کارت های هوشمند می باشد . در این پروژه ابتدا به معرفی سخت افزار و امکانات کارت های هوشمند ، همچنین نحوۀ ارتباط و پروتکل های ارتباطی بین کارت و کارت خوان و بسته نرم افزاری شامل مشخصات ماشین مای تعبیه شده برای این سخت افزارها می پردازیم و سپس به اصل موضوع پروژه که ایجاد یک سیستم ذخیره و بازیابی اطلاعات در قالب رکودهای اطلاعاتی روی محیط کارتهای هوشمند جارا است پرداخته شده است . در این پروژه هدف بر این است که رکوردهای اطلاعاتی با تنوع تایپ در فیلدهای آن در محیط کارتهای هوشمند جادا قبل ذخیره و بازیابی باشد .

 

خرید

433 بازدید